Mesaj gönder
aboutus

GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD

GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD
1 2 3 4
GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: CAT, VOLVO, CUMMINS, PERKINS, HITACHI, KOBELCO
No. Çalışanları: 15~35
Yıllık satış: 5000000-8000000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

GUANGZHOU JIJAUE İNŞAAT MAKİNA PARÇALARI ARGE ve dizel yüksek basınçlı common rail yakıt sistemleri ve ilgili bileşenlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Şu anda, ana ürünlerimiz tek silindirli (hava soğutmalı ve su soğutmalı) common-rail sistem ürünleri, ağır hizmet tipi dizel common-rail sistem ürünleri, ticari araçlar ve inşaat makineleri için common rail enjektör düzenekleri, common rail konektörü, common rail meclisi, common rail elektromıknatıs vb.

Şirketimizin kayıtlı sermayesi 150 milyon yuan ve toplam varlıkları 400 milyon yuan'dır. TS16949 kalite yönetim sistemi ve ISO14001 çevre sistemi sertifikası geçti. Firmamız 50'den fazla kişiyle teknik merkez ve üretim servis ekibi kurmuştur. Yılların birikimine ve şirketin gelişimi için temel olarak modern işletme yönetimine dayanarak, dizel yüksek basınçlı common rail yakıt enjeksiyon sistemleri ve ilgili bileşenlerin araştırılması ve geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Şu anda firmamız, Almanya, İsviçre, ABD, Japonya ve diğer ülkelerden 50'den fazla yüksek hassasiyete sahip ekipmanla donatılmış 15.000 metrekarelik modern bir tesise sahiptir. Şirket, ilk aşamada 400 milyon yuan yatırım yaptı. Ve şimdi 200.000 takım tek silindirli common rail sistem ürünleri, 10.000 takım ağır hizmet dizel common rail sistem ürünleri, 500.000 common rail enjektör düzeneği ve 1 milyon common rail nozul, 1 milyon common rail vana üretim kapasitesine sahibiz ayarlanmış ve 500.000 common rail elektromıknatıs. Şirketimiz daima açık, işbirliğine dayalı bir tutuma ve yerli yakıt sistemi endüstrisinin ortak gelişimine bağlı kalmaktadır ve ulusal sanayiyi canlandırmak için çaba göstermektedir. Şirketimize rehberlik etmenizi bekliyoruz.

Geçmiş

Yıllar süren sömürü ve inovasyon ile ekskavatör parçalarının imalatı, geliştirilmesi ve satılması ile uğraşıyoruz, yeraltı parçalarını, kauçuk parçalarını, motor parçalarını, yağ keçelerini, genel sarf malzemelerini, demir parçalarını; ve hidrolik kırıcı vb. tam ürün yelpazesi ve kalite garantisi ile yüzlerce senede.

Kaliteyi geliştirme ve ürünlerden daha iyi tatmin edici hizmet sağlama prensibimizi sürdürüyoruz, her zaman iyi kalitede ürünlerin iyi görüntüler oluşturmasına yardımcı olacağına ve iyi hizmetle değerli müşterilerin her zaman yanımızda olacağına inanıyoruz. Biz içtenlikle sizinle işbirliği yapmayı ve birbirleriyle daha güçlü iş ilişkisi kurmayı umuyoruz.

Hizmet

GUANGZHOU JIAJUE MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD, ekskavatör kablo kuşakları, makine denetleyicisi,Farklı endüstriyel ekipman araştırma ve geliştirme için izleyiciŞirketin mevcut büyük ölçekli üretim atölyesi, 3.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 100'den fazla personele sahiptir.Yılda on milyonlarca kablo harniş bileşeni üretme kapasitesine sahiptir.KOMATSU gibi büyük tüccarlar tarafından satıldı. HITACHI, KATON, SNY ve diğer inşaat makineleri markaları satış sonrası yedek parça desteği sağlar.Müşteri hizmetini ve ürün kalitesi kontrolünü şirketin temeli olarak aldık.Sıkı kalite kontrolü, en hızlı hizmet, esnek küçük parti yüksek hızlı üretim kapasitesi ile size tam bir dizi tel ipleme çözümü sağlayacağız.

Ekibimiz

Çin GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD şirket Profili 0

Çin GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD şirket Profili 1

Çin GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD şirket Profili 2

Çin GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD şirket Profili 3

 

Bu deneyimli satıcılarla çalışıyorsunuz. Profesyonel ürünler, sorumluluk sahibi, iyi müşteri hizmeti, güçlü takım çalışması duygusu.iyi bilinen ihracat deneyimleri ve tam tutkular;

 

Guangzhou Jiajue, kazıcı parçaları konusunda 4 yıldan fazla deneyime sahip, profesyonel, verimli ve sorumlu ekibimiz küresel pazarda işbirliğimize katkıda bulunuyor.

İletişim bilgileri