| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | 938K |
| Min sipariş miktarı: | Mercedes Benz E-Serisi |
| Fiyat: | 800usd/pc |
| Ambalaj bilgileri: | 459-2220 4592220 938K Ekskavatör Yedek Parçaları için Monitör Ekranı, müşterinin ihtiyacına göre sta |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | monitör | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| Oem: | Destek | ||
| Vurgulamak: | 938K ekskavatör monitör ekranı,kazıcı yedek parçaları göstergesi,459-2220 kazık makinesi ekranı |
||
| Ürün Adı | Monitör |
|---|---|
| Parça Numarası | 459-2220 |
| Model | 938K |
| Tip | Ekskavatör Parçaları |
| Menşe Yeri | GUANGZHOU |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Minimum Sipariş Adedi | 1 Adet |
| Durum | YENİ |
| Stok Durumu | Zengin Stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 1KG |
| Boyut (adet başına) | 15cm x 15cm x 15cm |
| Nakliye | 3 gün içinde sevk edilir |
Bu adımları izleyerek, monitörün doğru çalıştığından ve güvenli ve verimli operasyonlara katkıda bulunduğundan emin olmak için bir ekskavatörün monitörünü etkili bir şekilde test edebilirsiniz.