| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | 312D 313D |
| Min sipariş miktarı: | Mercedes Benz E-Serisi |
| Fiyat: | Please send by email or WhatsApp |
| Ambalaj bilgileri: | 313-3762 3133762 312D 313D Ekskavatör Yedek Parçaları için Kauçuk Yastık, müşterinin ihtiyacına göre |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | Kauçuk Yastık | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| Oem: | Destek | ||
| Vurgulamak: | 312D Ekskavatör İçin Lastik Takoz,313D Ekskavator yedek parçaları,Ekskavatör lastik takozu değişimi |
||
313-3762 Kauçuk Yastığı, JIAJUE tarafından hassas mühendislik ve dayanıklı malzemelerle üretilen 312D 313D Kazı makineleri için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli bir yedek parça.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Lastik Yastık |
| Bölüm Numarası | 313-3762 |
| Motor modeli | 312D 313D |
| Türü | Ekskavatör parçaları |
| Doğum yeri | Guangzhou |
| Marka Adı | JIAJUE |
| MOQ | 1 parça |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 1 kg |
| Boyut (parça başına) | 10cm x 10cm x 10cm |
| Gönderi | 5 gün içinde gönderilir. |