| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | D13 |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Ambalaj bilgileri: | D13 Motor Yedek Parçaları için VOE22346792 22346792 Kontrol ECU'su, müşterinin ihtiyacına göre s |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | Denetleyici | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | D13 Motor ECU denetleyici,D13 Motoru için ECU Denetleyicisi,Yedek Parçalar ECU Denetleyici |
||
VOE22346792 22346792 D13 motor yedek parçaları için kontrol ECU'su
| Ürün Adı | Kontrolör ECU'su |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 22346792 |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Model | D13 |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2 kg |
| Boyut (birim başına) | 25cm x 20cm x 15cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |