| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | PC290-10 PC360-10 |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $60/pc |
| Ambalaj bilgileri: | PC290-10 PC360-10 Ekskavatör için 208-53-41241 Motor Yastığı, müşterinin ihtiyacına göre standart ih |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | Motor Yastığı | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | PC290-10 kazık makinesi motoru yastığı,PC360-10 motor montaj yastığı,Garantisi olan ekskavator motor parçaları |
||
| Ürün Adı | Motor Yastığı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 208-53-41241 |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Model Uyumluluğu | PC290-10 PC360-10 |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2 kg |
| Boyut (birim başına) | 10cm x 10cm x 6cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |
JIAJUE, en son üretim tesislerine ve sıkı kalite kontrol süreçlerine sahip ağır ekipman parçalarının önde gelen bir üreticisidir.
Ürünlerimiz düzenli olarak uluslararası ticaret fuarlarında ve endüstriyel fuarlarda sergileniyor.
Tüm parçalar, dünya çapında güvenli teslimatı sağlamak için profesyonel bir şekilde koruyucu malzemelerle paketlenmiştir.