| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | GD705A GD825A |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $60/pc |
| Ambalaj bilgileri: | 287-01-18340 GD705A GD825A Greyderler için Motor Yastığı, müşterinin ihtiyacına göre standart ihraca |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | Motor Yastığı | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | GD705A greyder motor yastığı,GD825A motor mesnet yastığı,Garantisi olan kazıcı motor yastığı |
||
| Ürün Adı | Motor Yastığı |
| Bölüm Numarası | 287-01-18340 |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Model Uyumluluğu | GD705A GD825A Sınıflandırıcılar |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2 kg |
| Boyut (birim başına) | 10cm x 10cm x 6cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |