| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | D6N |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Please send by email or WhatsApp |
| Ambalaj bilgileri: | 136-3085 1363085 D6N Traktör için Monitör, müşterinin ihtiyacına göre standart ihracat ambalajında |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | 136-3085 1363085 D6N Traktör için Monitör | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | D6N traktör monitörü,Ekskavator yedek parçaları monitörü,136-3085 traktör ekranı |
||
| Ürün Adı | Monitor |
| Bölüm Numarası | 136-3085 |
| Model | D6N |
| Türü | Ekskavatör parçaları |
| Doğum yeri | Guangzhou |
| Marka Adı | JIAJUE |
| MOQ | 1 parça |
| Durum | Kullanılmış |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2 kg |
| Boyut (parça başına) | 25cm x 20cm x 15cm |
| Gönderi | 3 gün içinde gönderilir. |