| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | D275A D375A |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $60/pc |
| Ambalaj bilgileri: | 195-30-66190 D275A D375A Buldozer için Ped, müşterinin ihtiyacına göre standart ihracat ambalajında |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | 195-30-66190 D275A D375A Buldozer için Ped | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | D275A buldozer motor takozu,D375A buldozer yedek takozu,Garantisi olan ekskavator motor parçaları |
||
| Ürün Adı | Yastık |
| Bölüm Numarası | 195-30-66190 |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Model | D275A/D375A |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 5KG |
| Boyut (birim başına) | 35x35cm x20cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |