| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | HD465-7E0 |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $60/pc |
| Ambalaj bilgileri: | HD465-7E0 Pompa Kamyonu için 285-01-12411 Kauçuk, müşterinin ihtiyacına göre standart ihracat ambala |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | 285-01-12411 HD465-7E0 Pompa Kamyonu için Kauçuk | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | HD465-7E0 pompa kamyonunun kauçuk parçası,Kavga makinesi lastik mühürü,285-01-12411 pompa kamyonu yedek kauçuk |
||
| Ürün Adı | Kauçuk bileşeni |
| Bölüm Numarası | 285-01-12411 |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Model Uyumluluğu | HD465-7E0 |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2 kg |
| Boyut (birim başına) | 8cm x 8cm x 28cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |