| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | D475A |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $60/pc |
| Ambalaj bilgileri: | 198-54-61822 1985461822 D475A Buldozer Parçaları için Kauçuk Montaj Yastığı, müşterinin ihtiyacına g |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | Minder | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | Rubber mounting cushion for D475A bulldozer,D475A bulldozer engine parts,Excavator rubber mounting cushion |
||
| Product Name | Cushion |
| Part Number | 198-54-61822 |
| Brand Name | JIAJUE |
| Model | D475A |
| Condition | New |
| Availability | Rich Stock |
| Approximate Weight | 6KG |
| Size (per unit) | 25cm x 20cm x 20cm |
| Delivery Time | Usually delivered within 1-3 days after payment |
JIAJUE is a leading manufacturer of heavy equipment parts with state-of-the-art production facilities and rigorous quality control processes.
Our products are regularly featured at international trade shows and industry exhibitions.
All parts are professionally packaged with protective materials to ensure safe delivery worldwide.