| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | D6K |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Please send by email or WhatsApp |
| Ambalaj bilgileri: | 293-5223 2935223 D6K Buldozer için Motor Kablo Demeti, müşterinin ihtiyacına göre standart ihracat a |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | 293-5223 2935223 D6K Buldozer için Motor Kablo Demeti | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | D6K Buldozer motorun kabloları,Kafes makinesi kabloları değiştirme,293-5223 garantili motor kemeri |
||
| Ürün Adı | Motor Kablo Demeti |
| Parça Numarası | 293-5223 |
| Motor Modeli | D6K |
| Tip | Ekskavatör Parçaları |
| Menşe Yeri | GUANGZHOU |
| Marka Adı | JIAJUE |
| MOQ | 1 Adet |
| Durum | Yeni |
| Stok Durumu | Bol Stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 5KG |
| Boyut (adet başına) | 25cm x 25cm x 20cm |
| Sevkiyat | 3 gün içinde sevk edilir |
| Hazırlık | Gereksinim |
| Batarya | Bağlantısı kesilmelidir |
| Eski Kablo Demeti | Önce yenisiyle karşılaştırın |
| Pinler/Fişler | Temiz ve düz |
| Yönlendirme | Düzgün yol, keskin kenarlar yok |
| Sabitleme | Güvenli ancak aşırı sıkılmamış |