| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jiajue |
| Model numarası: | SK200-8 |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | $700/pc |
| Ambalaj bilgileri: | SK200-8 Motor için 89663-E0750B ECU Bilgisayar Kartı, müşterinin ihtiyacına göre standart ihracat am |
| Teslim süresi: | 1-5 Çalışma günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini: | 500kg |
| Ürün adı: | ECU Bilgisayar Tablosu | Malzeme: | Çelik |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin | Adedi: | 1 |
| OEM: | Destek | ||
| Vurgulamak: | SK200-8 Motor ECU Board,SK200-8 için ECU denetleyici,89663-E0750B Motor Kontrol Birimi |
||
| Ürün Adı | Kontrolör ECU'su |
| Bölüm Numarası | 89663-E0750B |
| Marka Adı | JIAJUE |
| Model | SK200-8 |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Zengin bir stok |
| Yaklaşık Ağırlık | 2 kg |
| Boyut (birim başına) | 30cm x 20cm x 8cm |
| Teslim Zamanı | Genellikle ödeme sonrası 1-3 gün içinde teslim edilir |